DAULLE (TUPAN)

Shitet nga: albani 02 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Librazhd
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
DAULLE tupan njihet ndryshe shitet per arsue mosperdorimi me prove eshte mare ne maqedoni ne shkurt te vitit 2014 ne ane te pertekes e ka plastike dhe nga ane e topuzit eshte me lekure (dhije) ......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim