Freze universale

Shitet nga: dritan 16 Krr 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Librazhd
freze uneversale dhe vertikale ne gjendje shume te mire plus instrumentet... te gjitha aksesoriet e punuar nga nje dore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim