:)

Shitet nga: Nino 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Librazhd
Shes Nokia Lumia 610 i zi e gjendje shum te mire pune..kamera 5 mega pxl 6gb memorien,,,,e shes sepse kam bler tel tjeter dhe si mbaj do te dy...kush eshte i interesuar te kontaktoj me sms ne numri ose ne kte fb ( https://www.facebook.com/nino.milanisti )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim