Hyrje me 2 dyqane + garazhd tek Ali Demi,Tirane

Shitet nga: . 21 Maj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Librazhd
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
**OKAZION** !! Shitet Hyrje me Hipoteke ne Tirane, kati 1,me 2 dyqane + soxhorno+garazhd privat,tek lagja Ali Demi,buze rruges ngjitur me stacionin Autobuzit Poligrafik . Hyrja mund te perdoret si Objekt biznesi dhe gjithashtu si apartament privat .Kontaktoni nepermjet numrit te Cel .0697745624 ose nepermjet e-mail .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim