Dyqani ne Prrenjas

Shitet nga: Genci 27 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Librazhd
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani ne Prrenjas adresa rruga 1 maji per me shume informacion flisni me zotin Genci Topi prane rruges 1 maji pallati numer 39.Cmim i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim