VW Polo -98

Shitet nga: sami 18 Tet 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Librazhd
shesim polo me motorr1.4 nafte shum ekonomike dhe e rehatshme.makina nuk esht perdorur shum. cmimi i diskutushem... eshte pa letrra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim