VW Passat 1.9 TDI -00

Shitet nga: alban 17 Gsh 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Librazhd
Shes VW passat
Viti 2000
Motorr Diesel 1.9 TDI ( DI e kuqe )
kilometra 235000
konsumi i kombinuar 6L
dritat xenon BOSCH
Klima Tronic dhe shume funksional
disqe 16 inch volkswagen
makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike ..e kam blere vete ne gjermani dhe per 4 vite ne shqiperi ka bere 40 000 km dhe eshte perdorur shume shume mire.. shitet per arsye perdorimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim