Opel Omega benzin -00

Shitet nga: gerti 27 Nën 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Librazhd
Okazion : Makina eshte e ardhur nga Zvicra pak e perdorur ne Shqiperi dhe ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe mekanike.Opel Omega 2000 cbc ,16 w dhe condicioner ,Abs ,Klima etj harxhimi 8 lit per 100 Km.Dokumentat te prera per 1 vit .Pranohen dhe nderrime .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim