Opel Frontera diesel -99

Shitet nga: Abaz Dosku 24 Maj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Librazhd
Opel Frontera ,V.1999, 4 x 4 aktive , diesel , 110.000 km , kamio manuale , 4 +1 vende , goma te reja+gome te rezerve te pa perdorur, gjendje mjaft te mire motorike,kondicioner+kalorifer, xhama elektrik.
Dokumenta te rregullta , te paguara . Cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim