Lancia Phedra 2.2 dizel -03

Shitet nga: hamit 30 Nën 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Librazhd
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Phedra
Lancia Phedra 2.2l nafte 6+1 vende, e bardhe, ne gjendje shume te mire dhe teper komode. e pershtatshme per makine familjare dhe per biznes. mundesi nderrimi me Benz 200
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim