Ford Focus diesel -03

Shitet nga: Agron 19 Gsh 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 000 LEK

Komuna: Librazhd
Makina eshte ne kushte shume te mira motorike dhe pa asnje lloj problemi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim