Aro 244 benzin -87

Shitet nga: aro 19 Gsh 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Librazhd
Aro qe ka pasur partia ne kohet ka dal ne shitje ....ajo harxhon 28litra/100km ,,,,benzin.....ka disa vite pa u ndezur .....por ne e vem ne gjendje pune ....te gjitha pjeset gjenerike origjinale dhe te rregullta......me ridodo te rregullt....i moungon vtm pjesa ku vendoset filtri i ajrit te debratori
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim