STRY 55KF ME TE GJITH AGREGATET

Shitet nga: miri 21 Nën 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Librazhd
Makina : Traktorë
shitet traktori stajer,55kf, bashk me te gjitha agregatet ku perfshien 2 plugje nje dysh e nje tresh,me frez me disko zvarrn me kalergjiti me lithse balash me karoce. dhe nje pomp per vaditje. plus nje korrse bari me kater goma me hidrin hidualik. veglat jan te gjitha ne gjendje pune pa asnje difekt.veglat shiten te gjitha bashk pa u ndar.te interesuarit te telefonojn ju faleminderit,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim