Pjese per autokombajne OKAZION

Shitet nga: Ariel 02 Dhj 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Librazhd
Makina : Pjesët rezerve
Shitet gabina e autokombajnes dhe pjeset e tjera qe jane ne foto.. jane ne gjendje shume te mire por jane hequr sepse kemi patur kombajne misri dhe nuk e perdorim me . jane ne gjendje shum te mire,. cmimi i arsyeshem. neqoftese ju del telefoni i fikur mund te kontaktoni me e-mail :apura132@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim