Shtepi Private 100m2 ne Ishull Lezhe

Shitet nga: Paulo Gega 23 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Adresa: Ishull Lezhe
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Lezhë
Shtepi banimi projekti me arkitekt nga Greqia,i zbatuar 100% !
Mbi 100 m² shtepi
Shtepia 1.dhome pritje + guzhine bashke
1.dhome fjetje + banjo
2.dhoma fjetje
1.banjo + ka ballkone ne cdo dhome

Brenda 1000 m² toke eshte ndertuar dhe shtepia,pra ka dhe 900 m² toke !

Eshte me dokumenta te rregullta

Shitet per arsye emigrimi...Jepet edhe me Qera

E-mail. infodixhej@gmail.com
tel.00355692460090
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim