Toke prej 4 dynym ne Lezhë

Shitet nga: Saimiri 22 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Shes 4 dynym toke ne tale,gryke lumi...toka eshte e paisur me dokumentacion te rregullt,me qertifikate dhe me dokument rivlersimi.qmimi shume i atsyetueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim