Toke ne kune shengjin

Shitet nga: toke 10 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Shitet 4.5dylym toke ne kune. Dhe 1.6dylym ne rrug te shengjinit toka eshte me certefikat pronsie mund edhe te bejm klering
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim