Toke ne Lezhe

Shitet nga: toke 07 Jan 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Lezhë
adresa te kryqezimi i kakarriqit n gocaj 400 m para fabrikes kolacem albania
13.600 m2 mal dhe nje pjese piste rreth 2000 m 2 piste,,vend strategjik per cdo lloje biznesi
eshte e paisur me leje ndertimi kapanon 600 m2
00393201911962 ose 0685643776
*15 euro m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim