Shes toke ne tale te lezhes

Shitet nga: okled 06 Dhj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Adresa: tale te lezhes
Sipërfaqe: 12000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Lezhë
Shes 12.000 metra katror toke ne tale te lezhes
toka eshte 1600 metra larg nga deti dhe mund te shfytezohet per cdo gje
plus afer truallit do kaloje segmenti i ri i kalter shqiperi mal i zi prandaj do jete nje investim i mire per te ardhmen

Nr kontakti 0696068041
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim