Vile 2 kate

Shitet nga: Edi 06 Gsh 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Lezhë
Vile 2 kate me 8 dhoma,220 m2,me siperfaqe toke 1400m2 ,me dokumenta te rregullta te tokes dhe te shtepise,me rrethoje shum te mire,me vreshta. . Adresa :Afer kryqezimit Markatomaj,kilometri i 10 Autostrada Lezhe-Lac.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim