Vila 3 kateshe ne Tale Lezhe

Shitet nga: Paulin 20 Gsh 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Shitet vila 3 kateshe me te gjitha dokumentat dhe certificate te rregullt pronesie e kompletuar me te gjitha pajisjet bashkekohore , me 5 dhoma gjumi , 3 sallone , 3 banjo, dhome me oxhak te gjitha me kondicionere e cila mund te perdoret per 1- 3 familje . vila ka nje oborr perreth me siperfaqe 2000 m katrore te zbukuruar me peme frutore dhe decorative. Gjithashtu kjo vile shoqerohet edhe me 5 000 m katrore vreshte rrushi e kompletuar edhe kjo me system vadites bashkohor. Pervec viles kemi edhe nje godine tip kantine 1 kateshe per vreshtin dhe per magazine. Kemi sistem kullimi dhe uje e drita 24 ore pasi kemi uje me shpim dhe gjenerator te fuqishem ne rast mungese dritash. Kemi gjithashtu rrugen dhe transformatorin dhe shtyllat e tensionit tonat. Nese kerkoni qetesi dhe rehati duhet te na kontaktoni.
Per infomacion mund te na kontaktoni ne facebook (paulin gjura) ku mund te shikoni me video dhe foto te gjitha ambjentet dhe …..ne nr e telefonit..00355685090102…dhe mund te na vizitoni edhe ne shtepi ne rrugen sokol olldashi ne tale 150 m nga ura e baxhes tale lezhe shqiperi
Me respekt Paulin gjura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim