Shtepia

Shitet nga: Andrea 25 Nën 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Lezhë
Shtepia ndodhet ne Balldre , Lezhe . Esht nje kat e gjysem dhe ka 800 metra katror oborr . Shtepia eshte 180 metra katror . Cmimi 50.000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim