Shitet Hyrje Apartamenti ne Shengjin

Shitet nga: Shitet Hyrje Apartamenti 11 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Lezhë
Kemi per te shitur nje hyrje apartamenti 1+1+b+1 ballkon.
Dhome ndenjeje, dhome gjumi, banjo, koridor dhe ballkon. Shtepija eshte e pajisur me te gjitha orendit duke perfshire edhe kondicioner, uje dhe drita 24 ore. ka siperfaqe prej 56 m2
Shtepia eshte me dokumeta te rregullta, eshte kati i dyte i apartametit ose kati i pare i banimit.
Shitet per arsye emigrimi.

-Adresa:
Apartamenti ndollen ne qender te Shengjinit ndermjet rruges kryesore dhe pedonales se re, rreth 70 meter larg bregdetit.


Kontakto: +355 692038390 Nr Eagle.

Mund te behet Marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim