Shengjin , shes apartament 1+1Kati 6

Shitet nga: Albert Vorfaj 09 Jan 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

56 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shengjin
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Lezhë
Shes apartament 1+1 ne qytetin e Shengjinit brenda kompleksit Raffaello, ne nje nder zonat me te bukura te qytetit, si per pushime ashtu edhe per te banuar.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka siperfaqe 66 m2 .

850 Eur/m2 - Per info Kontaktoni ne 00355673333003
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim