Shëngjin Apartament 2+1 OKAZION

Shitet nga: Damiano 24 Qer 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95.6 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Lezhë
OKAZION
Shesim apartamente ne qender Shengjin,me dekumentat perkates si hipoteke te rregullt kontrat dritash dhe ujit .Apartamentet jane 2+1 dhe 96m2 . Kati 9 pallati disponon 11 kate .Kompleksi ndodhet afer shetitores, 50 m larg detit....me ashensor, uje, drita 24 ore. Ofrojme cmime te aryeshme si 420€ m2 .Ju Faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim