OKAZION --- Apartament prej 92m2 ne Lezhe - SHEN..

Shitet nga: MIRI 13 Qer 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Lezhë
SHITET APARTAMENTI ME SIPERFAQE 92 m². qe ndodht ne SHENGJIN pallat i ri buze detit.
Kati i 5 i banimit. Ndertimi eshte modern , me ashencor . dhe me pamje nga dati .
Ky apartament eshte i veqante se ka pamje drite nga 3 anet.korridorin me dritare dhe tualetin me dritare.
Apartamenti ndodhet ne kompleksin e ri afer Hotel RAFAELOS.

CMIMI I PA DISKUTUSHEM ------ 51.000 euro
ky apartament shitet me cmimin e ndertimit.
Me Hipoteke ne dore.
Kontakt- 0696060605
- 0692120844
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim