Apartamente & Dyqane ne Shengjin e Lezhe

Shitet nga: Firma ''Ndoci'' Shpk 29 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Lezhë
Shengjin, Shiten Apartamente ne vijen e pare, prane bregut te Detit (30 mt nga Deti). Apartamente te ndryshme sipas deshires. Me leje ndertimi te rregullt dhe hipoteke.
Gjithashtu Firma ''NDOCI'' SHPK ka Apartamente e Dyqane dhe ne Qytetin e Lezhes.

Tel. 00355 69 20 50 501.....069 40 87 789,... 068 20 84 867....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim