Apartament prej 110 m2 ne Lezhe

Shitet nga: Shpi 20 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Lezhë
Shitet apartament ne Lezh 2 dhoma gjumi 2 banjo sallon dhe guzhine tatal 110 m2 Kati I katert me ballkone dhe pamje nga deti ,ndertim I sapo perfunduar dhe punime shum cilesore ,lagjija gurrat vend I qete dhe parking .shitet per arsye emigrimi me qmim te diskutueshem flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim