Apartament ne Shengjin, ne breg te detit

Shitet nga: Martin Preci 18 Dhj 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Lezhë
Shitet apartament ne Shengjin, ne breg te detit, kati i dyte , 2+1 me 2 ballkone , salloni dhe nje dhome gjumi me pamje nga deti , kuzhina moderne e montuar, dhomat e gjumit te paisura me garderoba me kondicionere ne sallon dhe ne dhomen e gjumit .Siperfaqe 87.46 m2 , me hipoteke. Shitet per aresye emigrimi ne SHBA . Cmimi 70.000 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim