Apartament me qera ne Lezhe

Shitet nga: andi 08 Gsh 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Lezhë
jap apartament me qera per familjare..shtepia eshte e kompletuar me te gjitha 1 + 1..ndodhet ne vije te pare me plazhin..dhe me pamje nga deti..cmimi 22 euro nata shengjin kune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim