Apartament 73 m2 me hipoteke (Lezhe)

Shitet nga: nik 10 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Lezhë
Shitet apartament 1+1 me nje sip prej 73m2 ne lezhe. Apartamenti eshte i perfunduar dhe me hipoteke. Ndodhet ne katin e gjashte te banimit ne nje pallat te ri prane Net center. Eshte i pajisur me hipoteke. Ka uje dhe drita 24h.
cmimi 390 euro/ m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim