2 Apartamente 2+1 ne qender te Lezhes

Shitet nga: arbresha 23 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

520 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Lezhë
shiten 2 apartamente ne qender te lezhes 2+1,njeri me sip 122 metra katrore dhe tjetri me sip 112 metra katrore.pamje nga rruga kryesore.punime bashkekohore ne pallat te ri ne rrugen kryesore.ndodhen ne katin e 10 te pallatit.
cmimi 520 euro per meter katrore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim