Pajisje Network ADSL SPLITTER

Shitet nga: MawAgency 08 Tet 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Lezhë
Shes nje ADSL SPLITTER bashke me dy fisho per te lidhur telefonin dhe modemin. Splitteri dhe fishot jan ato qe shihni ne foto dhe shiten te gjitha bashke per 500 Leke.

Tel. : 00355696020050
Cel. : 00355673013857
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim