Anije Druri Per Peshkim

Shitet nga: Kasem 06 Nën 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Lezhë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet anije druri per peshkim,me te gjitha letrat dhe veglat e gjuetise gati per pune.Gjatesia 11me3.5,Me motorr nafte 170kw motorr IVECO italian.Shitet per arsye mosperdorimi.Anijes sapo i eshte bere kantier.Cmimi 20 milion leke(i disk)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim