FAZANE DHE PALLUA ME POROSI

Shitet nga: Petro 04 Dhj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
JANE SHUME TE BUKURA , POASHTU KEMI EDHE LLOJE TE TJERA TE KTYRE, FAZANA, SHKURTZA, PELLUMBA ILIR, PELLUMBA FLUTURUES ME ORE TE TERA ETJ ETJ .......JEMI ME CMIMET ME TE MIRA NE TREGUN SHQIPETARE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim