Qen spitz mini dogs

Shitet nga: xhentino 10 Nën 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
qen te jashtzakonshem shum te zgjuar dhe te dashur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim