Pitbulla

Shitet nga: Shkelqim 22 Nën 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kam dy pitbulla per te shit kam nje femer dhe nje mashkull mashkullin e shes 150 euro ndersa femren e shes 100 mij lek jan rrac e paster 100% jan nga nje mujsha mashkulli esht ai me hund te bardh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim