Vegla muzikore

Shitet nga: agron 20 Nën 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
mirsevini ne dyqanin me te ri me vegla muzikore te vjetra dhe te reja shiten boksa sterjo ose frekuenca te larta rcf lem max e te tjer gjithqka per makin per ta kthy makinen ne diskotek boksa per dj e orkestra amplifikator dhe rrobota per diskoteka e te tjer ,..ju mirpresim ne bulevardin kriesor lezhe..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim