korg pa500

Shitet nga: mondi 19 Nën 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Lezhë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
okazion shes organo korg pa500 ne gjendje shum te mir shum pak e perdorur flm per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim