Organo pk7

Shitet nga: renato 13 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR   1 700 EUR

Komuna: Lezhë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet ne gjenje shume e mire organo marka pk7 GEM e sapo ardhur nga italia e paperdorur ..bashke me kamalec ...per cdo te interesuar mund te kontaktoni ne nr telefoni...ju mirespresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim