Pionera 200 ,, si dhe mixer pioner 400 mexh..

Shitet nga: eduart 10 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lezhë
shiten cdj pleyra pioner 200 si dhe mixer pioneer 400 i sapo ardhur nga italia akull i rii ,, ,, bashke me valigje cel,, 0695755842
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim