Nje foni e kompletuar

Shitet nga: Saimir 25 Krr 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 000 LEK

Komuna: Lezhë
Per shitje eshte nje foni e kompletuar e perbere nga 2 bokse tower nga 500 watt secili dhe nje mikser i amplifikuar Dynacord PowerMate 1000. Gjithashtu perfshihen edhe fishat perkatese.
Kush eshte i interesuar mund te vije dhe ti provoje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim