Mixer

Shitet nga: agron 20 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
shiten 2 miksera profesjonal njeri sound lab spm 1202 [250,000 te vjetra] .,dhe tjetri mackie ..[200,000]lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim