Imitim te rolexit Super ore ngjyre gold

Shitet nga: eliseo 13 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 000 000 EUR

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore rolex imitim ngjyre gold ....e nderroj me ps3
Ora nuk eshte origjinale por e bukur ..dhe peshon si ore ... funsionojn te gjitha pjeset
Per foto te tjera shkrn ne Whatssap ose viber
0688433875
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim