AC kondicioner pingvin

Shitet nga: Mentor 17 Qer 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje te rregullt ka pult
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim