Karroce roze ushqimidhe ndenjeje

Shitet nga: inida 08 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
karroce roze per te ushqyer femijet,me 2 tabaka nderrimi goten e ujit,vend per tel ozur,me mbajtese kembesh,rrpa sigurimi e gjithcka te gjitha te reja dhe te pademtuara,njekohesisht sherben edhe per te pare televizor femija,eshte e madhe dhe bollshme,por edhe paloset ze pak vend,kariagja eshte e rende ,shume e forte dhe nuk ka asnje difekt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim