Rrenje ulliri 15 vjeqare

Shitet nga: Tonini 26 Krr 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Lezhë
Pajisje : Lule dhe bimë
Ullinj tavoline shum cilesore.6 cop
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim