Sharr druri me 2 proqese sharr dhe zdrukth

Shitet nga: agron 20 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lezhë
gaterr 3 fazorsh pak e perdorur shitet se nuk ka kush punon me te
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim