Qekiq, (matrapik) per eskavator

Shitet nga: Qekiq (matrapik) 04 Sht 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lezhë
Qekiqi mund ti bej mjetit me pesh 3-5 ton.
Ne perdorim e kishte 4 ton mund te modifikohet me bokla pak me i madh ose me i vogel, normalisht dhe mund te provohet para se ta blesh.. esht ne gjendje te mir pune! Shitet per arsyje jo perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim