samsung galaxy s3 origjinal dhe ipod gjenerata e 4

Shitet nga: reni 25 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Nderroj samsung galaxy s3 i bardhe origjinal dhe ipod gjenerata e 4 me kamer para e mrapa 16 gb DHE diskutohet per cdo gje jane te perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim